Головна » Новини Сьогодні:

Новини

  Районне методичне об'єднання шкільних бібліотекарів

          Відповідно до наказу по відділу освіти Літинської райдержадміністрації від 28 грудня 2017 р.  №553,  12 січня 2018 року районним методичним кабінетом організовано методичне об’єднання шкільних бібліотекарів на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище.  Практичне заняття зі створення електронних адрес та блогів шкільних бібліотек проводив учитель інформатики  даної школи Силюк Петро Петрович.

         З метою виконання завдань Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року передбачається створення сучасного освітнього середовища в освітніх закладах, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів, вчителів і батьків.

       На виконання завдання, визначеного в абзаці третьому пункту 7 розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року  № 394-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні  на 2017-2018 роки,  на базі бібліотек навчальних закладів створюються робочі місця для доступу до  інформаційно-телекомунікаційних систем.

       Реформування змісту загальної середньої освіти передбачає принципово нові підходи до навчання учнів, які повинні ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході. Відділом  освіти та районним методичним кабінетом проводяться ряд заходів по формуванню  інформаційно-цифрової компетентності педагогів закладів загальної середньої освіти району. 

   

     17.01.2018 | Aдмін

  Вернутись назад
Якщо Вам сподобалась ця стаття, поділіться будь-ласка нею з друзями
Міносвіти
Академія педагогічних наук
Український центр оцінювання якості освіти
Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
Комітет з питань науки і освіти
Сучасні заклади освіти
Видавнича група Основа
Педагогічна преса
Методичний портал
Вінницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Вінницький дептамент освіти і науки
Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
Літинський портал
Літинська райдержадміністрація
Літинська селищна рада
Вінницька ОДА
Верховна Рада
Урядовий портал
Президент України